• Uczniowski Klub Sportowy Kometka

• 29 lutego 2024r. powstał w naszej szkole Uczniowski Klub Sportowy KOMETKA. Na treningi przychodzą uczniowie i nauczyciele naszej szkoły, mieszkańcy gminy i goście.

Od trzech lat grupa entuzjastów badmintona spotykała się co tydzień na treningach, na sali gimnastycznej.

W sobotę 23 marca na naszej hali sportowej odbył się pierwszy Wiosenny Turniej Badmintona o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy.

Zawody rozegrały się w pięciu kategoriach: Seniorzy: mężczyźni i kobiety, Juniorzy Starsi : dziewczęta i chłopcy oraz Juniorzy Młodsi. Poza Turniejem rozegrano pojedynki zwane MIKSTEM, w których gra podwójna odbywa się w parach mieszanych i w dowolnej kategorii wiekowej.

Było nam niezmiernie miło gościć Panią Sylwia Kalmus - Samsel Wójt Gminy Stara Dąbrowa, Panią Alicję Terlikowską Z-cę Wójta, Pana Krzysztofa Bartnickiego Przewodniczącego Rady Gminy jednocześnie sponsora nagród, wszystkich przybyłych zawodników oraz kibiców. Nie zabrakło też poczęstunku dla wszystkich graczy i gości, za który serdecznie dziękujemy Paniom: Stanisławie Szczepaniak, Agnieszcze Szyszkowskiej i naszej Pani Prezes Klubu Aleksandrze Grabskiej.

Szczególne podziękowania składamy Paniom z KGW w Starej Dąbrowie za ugotowanie grochówki godnej miana Mistrzostwa Świata!!! Wszystkim , którzy przyczynili się do tak świetnej organizacji Turnieju bardzo serdecznie dziękujemy Nad poprawnością przebiegu rozgrywek czuwali niezastąpieni w tej dziedzinie Sędziowie Główni Państwo Paweł i Monika Ziółkowscy. We wspaniałej, przyjaznej ,sportowej atmosferze doczekaliśmy się ostatecznych wyników, a oto one:

Kategoria SENIORZY mężczyźni:

1 m - ce Piotr Gałkiewicz

2 m - ce Cezary Misztela

3 m - ce Jan Szczepaniak

Kategoria SENIORZY panie:

1 m - ce Joanna Kisiel

2 m - ce Stanisława Szczepaniak

3 m - ce Agnieszka Szyszkowska

Kategoria JUNIORZY chłopcy:

1 m - ce Oskar Kruk

2 m - ce Daniel Włodarczyk

3 m - ce Maciej Kolankowski

Kategoria JUNIORZY dziewczęta:

1 m - ce Malwina Drapińska

2 m - ce Aleksandra Kruk

3 m - ce Aleksandra Moszyńska

Kategoria JUNIORZY Młodsi :

1 m - ce Jakub Szymański

2 m - ce Błażej Przewoźnik

3 m - ce Hanna Grabska

G R A T U L U J E M Y !!!!!!

W czerwcu kolejny Turniej przed nami..już teraz rozpoczynamy intensywne treningi