• Projekt „Koalicja dla rodziny”.

•  Zajęcia dla dzieci i młodzieży oraz rodziców -                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       1.Aktywny czas bez prądu - zajęcia dla dzieci i młodzieży z zakresu radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Zajęcia prowadzone w formie warsztatowej.

Rekrutacja na zajęcia: tel. 797 712 772, 091 573 98 36, e-mail: marta.kesner@staradabrowa.pl

2. Warsztaty ZERO WASTE – warsztaty skierowane do dzieci i młodzieży w ramach których tworzone będą ciekawe rzeczy dzięki wykorzystaniu niepotrzebnych już przedmiotów codziennego użytku.

Rekrutacja: tel. 532 394 888, e-mail: karolina.ufnalska@staradabrowa.pl

3. Akademia wspólnego czasu rodziny - warsztaty dla rodziców ukierunkowane na wzmocnienie kompetencji rodzicielskich. Zajęcia indywidualne i grupowe.

Rekrutacja: tel. 500 740 163, 091 573 14 84, e-mail: katarzyna.koloszuk@staradabrowa.pl

4. Akademia spokojnego rodzica Trening „MAC”- warsztaty dla rodziców ukierunkowane na zwiększenie uważności na to co się z nami dzieje, na radzenie sobie ze stresem. Trening „MAC”.

5. „Ja mama. Ja kobieta…” warsztaty dla rodziców, opiekunów dzieci z niepełnosprawnością. Na czas realizacji zajęć zostanie zapewniona opieka nad dziećmi.

Akademia nauczyciela – warsztaty dla nauczycieli

Rekrutacja: tel. 797 712 772, 091 573 98 36,, e-mail: marta.kesner@staradabrowa.pl

• Szczepienia - informacje Zachodniopomorskiego Kuratorium Oświaty dla Rodziców

• Szanowni Państwo,

na polecenie Ministra Edukacji i Nauki oraz Ministra Zdrowia dnia  29 czerwca br. o godz. 11.00  odbędzie się spotkanie w trybie on-line dla rodziców  uczniów   szkół województwa zachodniopomorskiego nt. szczepień nastolatków w wieku 12+.

Rejestracja odbywa się za pomocą strony internetowej. Jeśli mają Państwo pytania dot. szczepień 12+, proszę wpisać je w kwestionariusz podczas rejestracji.

Link do rejestracji  https://forms.gle/FSMi83PRYgyZw3Sh8

Ponadto informuję, że konferencja dla dyrektorów i rodziców będzie rejestrowana.

• Konkurs

• Zasady i regulamin - http://www.kuratorium.szczecin.pl/kuratorium/aktualnosci/konkurs-fotograficzny-pn-nieodkryte-zakatki-regionu/

• Konkurs

• Zasady i regulamin - https://brpd.gov.pl/2021/06/01/uwaga-konkurs-zrob-zdjecie-radosci-i-wygraj-wspaniale-nagrody/

Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak z okazji Dnia Dziecka

ogłasza konkurs dla dzieci i młodzieży z całej Polski pt. “Zrób zdjęcie radości”.

Ustalono cztery kategorie wiekowe:

• kategoria I obejmuje dzieci w wieku przedszkolnym,
            • kategorie II i III dotyczą szkół podstawowych (kl. I-IV oraz kl. V-VIII),
            • kategoria IV przeznaczona jest dla szkół ponadpodstawowych.

Prace będą oceniane odrębnie dla każdej kategorii wiekowej.

Wszelkie niezbędne informacje dotyczące konkursu znajdują się w załączniku.

Bliższe informacje - B.Urbańska