• Granty PPGR - komputery dla uczniów

• Przemiła uroczystość na hali sportowej . 14.09.2022r. Wójt Gminy Stara Dąbrowa Sylwia Kalmus-Samsel wraz z Wojewodą Zachodniopomorskim Zbigniewem Boguckim wręczyli uczniom z rodzin popegeerowskich naszej szkoły sprzęt komputerowy zakupiony w ramach projektu grantowego „Wsparcie dzieci z rodzin popegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR”. Przekazany sprzęt ma na celu wsparcie dzieci z popegeerowskich rodzin w zakresie dostępu do sprzętu . Wszystkim życzymy udanej nauki na nowym sprzęcie !

• 15 września Międzynarodowy Dzień Kropki – święto kreatywności

I maluchy ,i starszaki, ba, nawet te najstarsze dzieci w naszej szkole i w przedszkolu brały udział w twórczych zabawach z kropką. Były kropki z pozytywnym przesłaniem, były te układane w obrazki, były kropki początki historii, kropki muzyczne, kropkowe zabawy ruchowe, kropki angielskie, ortograficzne, matematyczne i jeszcze mnóstwo innych.

• Narodowe czytanie 2022

• Tradycyjnie jak co roku odbyło się w naszej szkole Narodowe Czytanie . W tej edycji czytaliśmy "Ballady i romanse" Adama Mickiewicza. Uczniowie klas V- VIII prezentowali interpretacje wybranych utworów, m.in. mogliśmy wysłuchać : Romantyczność, Świtezianka, Lilije, Rękawiczka oraz Świteź w wykonaniu Pana Dyrektora Arkadiusza Rozwoda.